Polish German

ROLETY, ROLETKI, ŻALUZJE

Elementem podnoszącym funkcjonalność i walory estetyczne stolarki okiennej są osłony okienne. W słoneczne dni dają cień, a nocami pozwalają spokojnie spać. Rolety zewnętrzne tłumią także hałasy z zewnątrz i zapewniają poczucie prywatności. Ich niebagatelnym atutem jest to, że stanowią dodatkową izolację cieplną i osłonę przed wiatrem. Dzięki temu, oszczędzanie energii staje się dużo prostsze.
Roletki wewnętrzne posiadają także wysokie walory estetyczne, co sprawia, że zdobią okna i dodają im charakteru. Szeroki asortyment rolet i roletek, najwyższej jakości produkty oraz stosowane przez nas innowacyjne rozwiązania sprawią, że z pewnością znajdą Państwo u nas idealne rolety do swoich okien.
 Rolety zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie ciszę, gdyż tłumią niepożądane dźwięki otoczenia. Sprawdzą się także w tych domach, w których oszczędza się energię, gdyż w zimie zmniejszą straty ciepła, a latem zapewnią chłód i cień. Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem rolet zewnętrznych jest fakt, że stanowią one dodatkową barierę dla potencjalnych złodziei. Dzięki niej, nie musimy obawiać się nieproszonych gości podczas naszej nieobecności. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również m.in. rolety aluminiowe adaptacyjne zakładane po montażu okien. Estetyka to dla nas bardzo ważny aspekt, dlatego też w zależności od wybranych rolet możliwe jest niewidoczne zamontowanie ich w specjalnej skrzynce w ścianie lub też w eleganckich kasetach.

Czytaj więcej
ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety wewnętrzne to subtelne i funkcjonalne wykończenie mieszkania i domu. Szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że można je dopasować do stylu każdego pokoju. W naszej ofercie znajdą Państwo rolety materiałowe wolnowiszące oraz rolety materiałowe w kasetkach. Roletki wolnowiszące są klasycznym, lecz już powoli wycofywanym rozwiązaniem. Mogą być przymocowane do profili okiennych lub drzwiowych, a także wnęki okiennej lub sufitu bądź ściany. Roletki w kasetkach z prowadnicami cały mechanizm ukryty mają w eleganckiej kasecie. Dzięki zamontowanej prowadnicy, roleta zawsze znajduje się w odpowiedniej pozycji, dzięki czemu nie zagina się oraz nie dotyka do szyby. To rozwiązanie umożliwia także uchylenie okna bez obawy o zerwanie materiału przez silniejszy podmuch wiatru. Alternatywą dla roletek są żaluzje pionowe. Mają one szczególne zastosowanie w biurach przy dużych przeszkleniach. Mogą one także tworzyć swoiste ruchome przegrody pomieszczeń, dające poczucie intymności. Niewątpliwą zaletą żaluzji pionowych jest także możliwość regulowania ilości światła dopływającego z zewnątrz.

Czytaj więcej
ROLETY WEWNĘTRZNE