Polish German

BRAMY GARAŻOWEBrama segmentowa to łatwa i bezpieczna w obsłudze konstrukcja zbudowana z segmentów, które przy jej zamykaniu prowadzone są po prowadnicach pod strop garażu. Dzięki temu, cała wewnętrzna przestrzeń bez problemu dostępna jest dla jej użytkownika. System ten do swobodnego operowania bramą nie wymaga także dodatkowego miejsca przed i w środku garażu. Dodatkowo, każdy z segmentów wypełniony jest pianką poliuretanową, a całość dodatkowo jest uszczelniona, co zapewnia pełną termoizolację oraz barierę dźwiękową. W zależności od potrzeb, można wybrać sterowanie ręczne lub automatyczne. Bramy mogą być wyposażone w wyłącznik przeciążeniowy lub fotokomórki, które uniemożliwiają jej zamknięcie w przypadku napotkania przeszkody.

Czytaj więcej
BRAMY SEGMENTOWE

Brama jest podstawowym zabezpieczeniem każdego garażu. Nie tylko chroni przed włamaniem i hałasem z zewnątrz, lecz także stanowi termoizolację. Ważne jest, by spełniała indywidualne wymagania funkcjonalne i estetyczne, oraz wszelkie standardy bezpieczeństwa. By sprostać gustom i indywidualnym potrzebom naszych Klientów, oferujemy zarówno bramy rolowane, jak i segmentowe. Szeroki wybór kolorów sprawia, że dopasowanie ich do charakteru domu nie stanowi problemu. W naszej ofercie znajdują się bramy ze sterowaniem klasycznym - ręcznym oraz automatycznym - radiowym. Bramy mogą być wyposażone także w systemy antyspadowe, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Czytaj więcej
BRAMY PRZEMYSŁOWE

Brama rolowana stanowi wygodne rozwiązanie dla osób ceniących przestrzeń. W przeciwieństwie do bramy segmentowej, zapewnia wolne miejsce pod sufitem. Jest ona idealna dla użytkowników wysokich aut lub osób nieposiadających długiego podjazdu. Brama ta zwija się do skrzyni aluminiowej, która umieszczona jest nad otworem wjazdowym lub tuż przed nim. Dzięki temu, w żaden sposób nie ogranicza widoczności kierowcy. Zazwyczaj oferowana jest ze sterowaniem automatycznym, co sprawia, że można ją obsługiwać bezpośrednio z auta za pomocą pilota. Wyposażona może być także w hamulec bezpieczeństwa, co gwarantuje jej stabilną pozycję oraz uniemożliwia opadnięcie.

Czytaj więcej
BRAMY ROLOWANE